Červen 2014

Zlodějka cti

18. června 2014 v 20:52 | Emily |  povídky

Kráčel s hlavou skloněnou k zemi. Šel pomalu. Loudal se. Nikam nepospíchal, vždyť ani neměl kam jít.
"Pohni ty homofodní sráči!" křičeli na něj všichni okolo. Zrychlil. Hlavně pryč odsud. Nechtěl to vzdát, ale už neměl sílu. Neměl chuť stále dokola poslouchat jejich urážky. Nadávali mu a vyhrožovali. Uslyšel za sebou rychlé kroky. Zmocnil se ho strach. Byl na kraji prosti. Kam teď? Před ním se tyčil ostrý spád. Neměl kam utíkat. Nikdo ho tu nedržel. Zvedl hlavu a podíval se na druhou stranu, která se zdála být tak neuvěřitelně daleko. Promnul si bolavé oči. Rychlé kroky se za jeho zády stále přibližovaly, on však nechtěl spustit oči z toho, co viděl před sebou. Silueta…

Krásná, štíhlá, ale tak vzdálená silueta. Něco uvnitř se změnilo. Strach se proměnil v naději. Kdo to je? Pomůže mu? Že by konečně v jeho životě nastala změna, po které slepě prahl tolik bezesných nocí? Dunění podrážek v pozadí ho vytrhlo z představ. Vyděšeně se otočil, i když moc dobře tušil, co uvidí. Stála tam ona. Ten obličej, tak povědomí. V koutkách očí se mu zaleskly slané slzy…

.............
Hlava mu prudce vyrazila ke stropu. Rukama mlčky prohmatával polštář. Byl celý mokrý. Jak dlouho v tichosti plakal? Prohlédl si své pyžamo. Žádné neměl. Jeho tělo se klepalo zimou pod ledovým potem. Tušil, co se vlastně stalo, ale nechtěl si to přiznat. Cítil se tak špinavý. Tak zvrácený a použitý. Znechuceně se otočil a ano. Ona ležela vedle něho. Teď už byl ten dotyk tak pronikavý. Jak to, že si ho předtím nevšiml. Jak to, že se mu podařilo to všechno ignorovat? Pomalu si začínal vzpomínat. To Alex...

Sliboval mu, že to nebude bolet, hlavně ať to udělá rychle, prý bude mít už navždy klid. Byl zmatený. Tak proč tu sakra ještě je? To už si ani klidnou smrt nezaslouží.
Teď už to vnímal naprosto jasně. Postarší ruka se z jeho stehna přesunula k intimnějšímu místu a ozval se žalostný vzdech. Zavřel oči. Nechtěl tu být. Nechtěl to vnímat. Proč? Proč to musí podstupovat? Copak není žádná úniková cesta?
Těžce stiskl čelisti, nechtěl jí dělat tu radost. Nechtěl, aby to vypadalo, že si tuto chvíli užívá. Nenávidí jí. Nenávidí jí víc než cokoli na světě.

Na tváři mu neočekávaně přistane facka. Instinktivně si začne červený flek mnout.
"Užívej si to ty hnusnej, teplej šmejde!" najednou viděl její obličej přímo nad tím svým. Hrůzostrašně se na něm zmítala" tak už si to kurva užívej!"
Bylo mu z ní zle, bylo mu tak zle z nich obou. Nesnášel to, nenáviděl, když cítil její tělo na svém. Chtělo se mu zvracet. Žaludek se mu zmítal odporem.
Jí to ale bylo naprosto lhostejné, šlo jí jen o jedno. Moc dobře to věděl. To, co se právě teď dělo se nestalo poprvé.
Zablýsklo se jí v očích. To nevěstilo nic dobrého. Znechuceně odvrátil tvář. Když už nic jiného, nechtěl být při vědomí, ale jak to zařídit? Zatápala rukou pod dekou a nahmatalo to, po čem tak toužila. Radši by si ho šel hned teď uříznout, než se jí vydat na pospas. Odmítavě ucukl. Odpovědí na jeho náhlý manévr se ozvalo nesouhlasné zavrčení.

Začínal se jí bát. Neměl by odmítat. Taky může další noc spát na ulici, jestli mu nebudou vyhovovat její nároky.
Začala mu rukou drsně honit. Vůbec mu to nebylo příjemný, ba naopak.
"Už dost! Nech mě být, nic jsem ti neudělal!" sténal žalem a dvě obrovské slzy mu stekly po bolavé tváři, do které ho před chvíli tak nenávistně uhodila.
" Nic si mi neudělal?" optala se skoro labilně a propukla v dunivý řehot " no právě! Hodně mi toho dlužíš, ty prašivej buzerante!"

Chtěl kopat. Chtěl křičet. Jeho vyzáblé tělo však bylo pod tím jejím naprosto bezmocné. Úzkost ho sžírala hluboko uvnitř. Je to stejné, jako vždycky. Není tu nikdo, kdo by mu pomohl. Znovu bolestně zavřel oči a nechal se unášet tím nechutným zločinem, který na něm tato žena tak často páchala.

Tak tu konečně máte ten tolik slibovanej opening, myslím, že by to na začátek mohlo stačit, snad se bude líbit ;)

Metalfest Plzeň 2014

16. června 2014 v 21:28 | Emily |  koncerty

30.5.-1.6.2014 se u nás v Plzni konal jeden z nejlepších letních fesťáků a to Metalfest.
Samozřejmě jsem to tam taky musela jít omrknout a navíc jsem to měla jen pár metrů za barákem :D
Nebudu se tady nějak extra vypisovat, jen Vám nějak zhruba sepísnu, jak to vypadalo, snad nevadí.
Co se hudby týče, tak byl program vážně dost rozmanitý a super kapel bylo víc než dost.
Jelo se tři dny téměř v kuse, pokuď někoho zajímá, jak šly jednotlivý koncerty za sebou, tak sem přidávám program :)

PÁTEK 30. 5.
13:00 - 13:50 Winterstorm (GER)
14:10 - 15:00 Delain (NED)
15:20 - 16:20 Grave (SWE)
16:40 - 17:40 Die Apokalyptischen Reiter (GER)
18:00 - 19:10 Mayhem (NOR)
19:40 - 21:00 Brainstorm (GER)
21:30 - 23:00 Alice Cooper (USA)

SOBOTA 31. 5.
10:30 - 11:05 Kryptor (CZE)
11:20 - 12:05 Titanic (CZE)
12:20 - 13:10 Bloody Hammers (USA)
13:25 - 14:15 Dark Gamballe (CZE)
14:30 - 15:20 Blues Pills (USA/SWE/FRA)
15:35 - 16:25 Aborted (BEL)
16:45 - 17:45 Flotsam and Jetsam (USA)
18:05 - 19:15 Rage (GER)
19:45 - 21:00 Sepultura (BRA/USA)
21:30 - 23:00 Powerwolf (GER)

NEDĚLE 1. 6.
10:00 - 10:30 Absolut Deafers (CZE)
10:45 - 11:35 Evil Invaders (BEL)
11:50 - 12:35 Arven (GER)
12:50 - 13:35 Zodiac (GER)
13:50 - 14:40 Dymytry (CZE)
14:55 - 15:45 Xandria (GER)
16:00 - 17:00 Kissin' Dynamite (GER)
17:30 - 18:40 Tiamat (SWE)
19:10 - 20:30 The 69 Eyes (FIN)
21:30 - 23:00 Doro (GER)

Já jsem tam bohužel strávila jen páteční večer, čehož nehorážně lituju :/
Protože sobota s nedělí musely být taky dokonalý :D

Za mě osobně byl největší zážitek koncert Alice Cooper! Viděla jsem ho naživo poprvý v životě a určitě bych na něj hned šla znova, byla to vážně špice! ;)


Poprvý jsem mohla živě slyšet profíka, kterej už hraje tolik let, pro mě zážitek na celej život ;D


Nechystá se někdo náhodou do Plzně na Metalfest příští rok? Jestli nebudu mít v Praze nějaký resty, tak určitě zajedu :D
Nechce se někdo přidat? ;D

Recenze knihy- Hospoda Jamajka

14. června 2014 v 20:53 | Emily |  Knihy

Info o knize:
Název: Hospoda Jamajka
Autor: Daphne du Maurier
žánr: Historická beletrie
- byl natočen také film

Děj:
Příběh se odehrává v 19. století v Anglii.
Mladá dívka Mary bydlí se svou matkou na poklidné vesnici jménem Helford. Jednoho dne však matka začne stonat a nedlouho poté zemře. Jejím posledním přáním bylo, aby Mary odjela za tetou Patience, která žije se svým manželem ve městě daleko od Maryina domova. Mary matce slíbí, že učiní přesně tak, jak pravila. Pár dní po matčině smrti se vydává na cestu. Ve městě, kde měla teta údajně bydlet se se šokem dozvídá, že se společně s manžele přestěhovala na opuštěnou hospodu Jamajka, kde její strýc dělá hostinskéjo, a která leží daleko v bažinách. To ovšem neníto jediné a bohužel ani zdaleka nejhorší, čemu bude Mary nucena čelit.
Po nějaké době zjistí, že její strýc je po celém kraji hledaný zločinec, jen mu zatím neměl jeho zločiny kdo dokázat, což se má ovšem bro změnit. Joss Merlyn, Maryin strýc, je vůdce bandy pobřežních lupičů a hospoda mu slouží jako úschovna ukradených pokladů do té doby, než se mu je podaří prodat. Zabil již mnoho lidí. Jednoho dne to ale přežene s pitím, zachová se neopatrně a celý kraj se dozví pravdu o něm a jeho krutém podniku. Několik nocí na to Joss zamkne Mary v jejím pokoji a nařídí jí, aby se připravila k společnému útěku z kraje.
Mary však unikne oknem, protože chce nechat Josse Merlyna vydat spravedlnosti a povědět všechno, co ví smírčímu soudci Bassatovi. Když se však po několika hodinách vrátí zpět na Jamajku, čeká ji překvapení. Její strýc i teda leží na podlaze zavražděni.
Vyděšenou Mary nakonec vrah unese a hodlá s ní uprchnout. Bratr hostinského, do kterého je Mary tajně zamilovaná ji však zachrání a společně spolu odjedou z kraje.
Recenze:
Kniha se mi velice líbila. Celý námět je pěkně promyšlený a kniha hezky zpracovaná.
Bylo v ní spousty zvratů a po jejím přečtení si může každý představit, jak to asi v té době vypadalo, což je dle mého názoru dost zajímavý vědět :)

Info :D

11. června 2014 v 21:44 | Emily |  I'm only a human
Ahoj!
Před několika hodinama jsem se vrátila z Prahy kde jsme se školou byli na exkurzi :D
Šli jsme na výstavu Tima Burtona(doufám, že všichni znáte, je skvělej) :)
Článek nebo spíš takovýma malý shrnutí, co a jak bylo na výstavě k vidění přidám nejspíš do víkendu, snad Vás to bude zajímat :D
Do prahy jsme jeli z Plzně vlakem, ale bylo vážně nehostinný parno -_-
Jsem děsně unavená, kvůli těm vedrům vůbec nemůžu spát, ale to asi většina populace, že? :D :/
No nic, děsně se omlouvám, že se tu ještě neoběvila ta moje povídečka, ale tento týden jsem vážně jak přejetá parním válcem :D Nicméňe jsem na tom dneska pracovala a už vím, kterou tu budu premiérově publikovat ;D
Takže...

Hlavní info k povídce:
Nazvala jsem ji Zlodějka cti.
Děj je trošku složitější. Je to o klukovy, kterého týrá a znásilňuje jeho vlastní matka. Vylívá si na něm své komplexi. Pojmenovala jsem ho Dymytry, jmenoval se tak jeden Ital, kterýho jsem potkala, když jsem byla na horách v Itálii a mě se to jméno hrozně líbilo :)
Zní tak jemně a krásně, aspoň mě to tak připadá :D Myslím, že se k tomu charakteru náramně hodí.
Dymytry (samozřejmě ten v mém příběhu) je gay a spousta lidí ho za to odsuzuje.
Prochází si peklem a přesto nepřestává doufat, že se jednoho dne pro něj najde spřízněná duše, která mu bude stát po boku a dodá mu smysl jeho života.
Přesně o tomto je je tato povídka. I hope that you'll like it ;)

Btw: Co se týče tý fotky :DD Já jsem ta dark osůbka xD

Konečně školní trička!

9. června 2014 v 22:01 | Emily |  other
Těžko říct, jestli tento článek nebude jen další nezajímavý spam, ale já mám děsnou potřebu, Vám to sem hodit :D
Jako jedna z posledních devítek( díky organizaci jsme určitě jedna z těch nejposlednějších) :D Jsme se konečně dočkali našich triček!!
Udělala jsem pár animek, abyste se mohli pokochat xD
Jsou fialový s růžovým potiskem, čehož jste si jiště všimli :DDD
Šíleně se mi líbí ten nápis vepředu dole "Jsou tisíce lidí co školu žerou a nás pětadvacet co na ni..."
Jo, muselo se to vytečkovat ;D

Vzadu je pak napsáno amnestie 2014 a seznam našich jmen xD

A jak vypadaly vaše památeční trička? :D

Recenze mangy-Gravitation 2

5. června 2014 v 21:14 | Emily |  Knihy

Už jsem tu dřív psala recenzi na první díl této mangy, ale po přečtení druhýho, mi přišlo jako samozřejmost se alespoň zmínit, jak příběh pokračuje :)

Info:
Název:Gravitation 2
Autor: Maki Murakami

Děj:
Juki se snaží svůj vztah se Šuičim posunout na vyšší level a stát se jeho milencem. Šuiči je zpočátku nervózní a snaží se Jukiho zastavit, ale nakonec se mu přeci jenom poddá ;D
Šuičiho kamarád a kytarista z kapely Hiro se připravuje na zkoušky na vysokou a chce s hraním skončit. Tvrdí Šuičimu, že by se měl probudit, přestat stále jen snít a začít žít normální život. Nakonec i přes veškerou snahu Hiro přijímačky nezvládne a Šučiho ho přemluví, aby se vrátil zpátky do kapely. Nedlouho po té dostane Bad Luck legendární příležitost uzavřít smlouvu s jedním z nejlepších japonských nahrávacích studií.

Recenze:
Tuto mangu bych chtěla doporučit všem holkám, co mi psaly komenty k předchozím článkům, páč je to takový pěkně gaysky úchylný ;D
Ale taky to má krásnej a zajímavej příběh. A ta charakteristika postav!
Je absolutně super, jak se s nimi dokážete sžít a najít v nich kousek sebe :)

Andley fan fiction??? :D

2. června 2014 v 21:58 | Emily |  Hudba
Včera jsem se v noci nehorázně nudila, tak jsem zase po nějaký době zevlovala na youtku a pokokoukávala po starejch BVB interview :D
A našla jsem tenhle :D Předtím jsem ho ještě neviděla, takže mě to teď dost rozsekalo :DDD
Kdopak píše Andley povídky?? ;D
Nejvíc mě dostává ta příhoda s mikrákem, chudáci kluci :DD
I když musím připustit, že by spolu byli vážně roztomilí xD
Ash je určitě větší výhra než ta potvora Juliet ;D