Zlodějka cti

18. června 2014 v 20:52 | Emily |  povídky

Kráčel s hlavou skloněnou k zemi. Šel pomalu. Loudal se. Nikam nepospíchal, vždyť ani neměl kam jít.
"Pohni ty homofodní sráči!" křičeli na něj všichni okolo. Zrychlil. Hlavně pryč odsud. Nechtěl to vzdát, ale už neměl sílu. Neměl chuť stále dokola poslouchat jejich urážky. Nadávali mu a vyhrožovali. Uslyšel za sebou rychlé kroky. Zmocnil se ho strach. Byl na kraji prosti. Kam teď? Před ním se tyčil ostrý spád. Neměl kam utíkat. Nikdo ho tu nedržel. Zvedl hlavu a podíval se na druhou stranu, která se zdála být tak neuvěřitelně daleko. Promnul si bolavé oči. Rychlé kroky se za jeho zády stále přibližovaly, on však nechtěl spustit oči z toho, co viděl před sebou. Silueta…

Krásná, štíhlá, ale tak vzdálená silueta. Něco uvnitř se změnilo. Strach se proměnil v naději. Kdo to je? Pomůže mu? Že by konečně v jeho životě nastala změna, po které slepě prahl tolik bezesných nocí? Dunění podrážek v pozadí ho vytrhlo z představ. Vyděšeně se otočil, i když moc dobře tušil, co uvidí. Stála tam ona. Ten obličej, tak povědomí. V koutkách očí se mu zaleskly slané slzy…

.............
Hlava mu prudce vyrazila ke stropu. Rukama mlčky prohmatával polštář. Byl celý mokrý. Jak dlouho v tichosti plakal? Prohlédl si své pyžamo. Žádné neměl. Jeho tělo se klepalo zimou pod ledovým potem. Tušil, co se vlastně stalo, ale nechtěl si to přiznat. Cítil se tak špinavý. Tak zvrácený a použitý. Znechuceně se otočil a ano. Ona ležela vedle něho. Teď už byl ten dotyk tak pronikavý. Jak to, že si ho předtím nevšiml. Jak to, že se mu podařilo to všechno ignorovat? Pomalu si začínal vzpomínat. To Alex...

Sliboval mu, že to nebude bolet, hlavně ať to udělá rychle, prý bude mít už navždy klid. Byl zmatený. Tak proč tu sakra ještě je? To už si ani klidnou smrt nezaslouží.
Teď už to vnímal naprosto jasně. Postarší ruka se z jeho stehna přesunula k intimnějšímu místu a ozval se žalostný vzdech. Zavřel oči. Nechtěl tu být. Nechtěl to vnímat. Proč? Proč to musí podstupovat? Copak není žádná úniková cesta?
Těžce stiskl čelisti, nechtěl jí dělat tu radost. Nechtěl, aby to vypadalo, že si tuto chvíli užívá. Nenávidí jí. Nenávidí jí víc než cokoli na světě.

Na tváři mu neočekávaně přistane facka. Instinktivně si začne červený flek mnout.
"Užívej si to ty hnusnej, teplej šmejde!" najednou viděl její obličej přímo nad tím svým. Hrůzostrašně se na něm zmítala" tak už si to kurva užívej!"
Bylo mu z ní zle, bylo mu tak zle z nich obou. Nesnášel to, nenáviděl, když cítil její tělo na svém. Chtělo se mu zvracet. Žaludek se mu zmítal odporem.
Jí to ale bylo naprosto lhostejné, šlo jí jen o jedno. Moc dobře to věděl. To, co se právě teď dělo se nestalo poprvé.
Zablýsklo se jí v očích. To nevěstilo nic dobrého. Znechuceně odvrátil tvář. Když už nic jiného, nechtěl být při vědomí, ale jak to zařídit? Zatápala rukou pod dekou a nahmatalo to, po čem tak toužila. Radši by si ho šel hned teď uříznout, než se jí vydat na pospas. Odmítavě ucukl. Odpovědí na jeho náhlý manévr se ozvalo nesouhlasné zavrčení.

Začínal se jí bát. Neměl by odmítat. Taky může další noc spát na ulici, jestli mu nebudou vyhovovat její nároky.
Začala mu rukou drsně honit. Vůbec mu to nebylo příjemný, ba naopak.
"Už dost! Nech mě být, nic jsem ti neudělal!" sténal žalem a dvě obrovské slzy mu stekly po bolavé tváři, do které ho před chvíli tak nenávistně uhodila.
" Nic si mi neudělal?" optala se skoro labilně a propukla v dunivý řehot " no právě! Hodně mi toho dlužíš, ty prašivej buzerante!"

Chtěl kopat. Chtěl křičet. Jeho vyzáblé tělo však bylo pod tím jejím naprosto bezmocné. Úzkost ho sžírala hluboko uvnitř. Je to stejné, jako vždycky. Není tu nikdo, kdo by mu pomohl. Znovu bolestně zavřel oči a nechal se unášet tím nechutným zločinem, který na něm tato žena tak často páchala.

Tak tu konečně máte ten tolik slibovanej opening, myslím, že by to na začátek mohlo stačit, snad se bude líbit ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aydee666 Aydee666 | 18. června 2014 v 22:11 | Reagovat

Páni :O To bylo úžasný! Mně se to fakt líbilo :D Přidej další část pls....

2 wretched-and-divine-bvb wretched-and-divine-bvb | Web | 19. června 2014 v 18:41 | Reagovat

WOOW :) úžasný to je :) jen tak dál :)

3 Tanna760 Tanna760 | 22. června 2014 v 18:26 | Reagovat

Vypadá to opravdu dobře...:)

4 Emily Emily | Web | 2. července 2014 v 22:32 | Reagovat

[1]:
Díky moc, vážím si toho, zvlášť od tebe, holka ;)
Další dílek by měl být v nejbližší době, jestli zvládnu nějak kvalitně sformlovat myšlenky :D

[2]:[3]:
Děkuju :)

5 Gelliah Gelliah | Web | 22. července 2014 v 13:09 | Reagovat

Drahoušku zní to velice zajímavě :33, zní to moc slibně :33, krása :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama